Bodø
Bækkelaget
Drammen
Elverum
Falk Horten
Follo
FyllingenBergen
Haslum
Nøtterøy Håndball Elite
Runar Sandefjord
Stord HK
ØIF Arendal
Byåsen
Flint Tønsberg
Fredrikstad
Glassverket
Larvik HK
Levanger
Nordstrand
Oppsal
Stabæk
Storhamar
Tertnes
Vipers

Byåsen

Norsk Topphåndball

Styret

Klubbstyret

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leder
Tore Bull Hedel
tore.bull.hedel@smn.no
Mobil nr. 911 15 991

 

Nestleder
Marit Lægdheim Moe
marit.moe@lindorff.com
Mobil nr.954 182 25
Fokusområde: Sport

Styremedlem
Gry Mette Fossland
gry@spenst.no
Mobil nr. 900 703 29
Fokusområde: Marked

Styremedlem
Anne Marit Håbjørg
anne.marit.habjorg@vogtwiig.no
Mobil nr. 926 091 11
Fokusområde: Arrangement

Styremedlem
Andreas D. Frøseth
andreasdf@gmail.com
Mobil nr. 416 903 01
Fokusområde: Økonomi

 


 

 

 

 

 

 

 

Styremedlem
Sven Tore Jacobsen
team-klm@einride.no
Mobil nr. 905 305 12
Fokusområde: Sport

Styremedlem
Tor Osvald Lund
heimdal@rema.no
Mobil nr. 922 488 06
Fokusområde: Marked

Varamedlem
Geir Helbostad
geir.helbostad@politiet.no
Mobil nr. 418 46 101
Fokusområde: Sport

 

Kontrollkomite

Leder
Arne Øwre Johnsen
arne@owre-johnsen.no
Mobil nr. 905 60 062

Medlem
Terje Lium
terje.lium@adnor.no
Mobil nr. 928 06 256

Medlem
Arne Johansen
arne.johansen@allrevisjon.no
Mobil nr.

Varamedlem

Oddvar Arne Aardahl

Valgkomite

Leder
Frode Størdal
frode.stordal@aeo.no
Mobil nr. 926 06 148

Medlem
Jorunn Helbostad
jorun.helbostad@medisin.ntnu.no
Mobil nr. 930 32 547

Medlem
Harald Pedersen
harald.pedersen@rbk.no
Mobil nr. 959 05 135

Varamedlem
Endre Storholt
endre@nordic-arena.no
Mobil nr. 915 93 916

Publisert Jun 2010

Fra forsiden:

Sightseeing i Moskva

Les mer

Tap i returoppgjøret i Russland

Les mer

God påske!

Les mer

På vei til Russland

og returoppgjøret i semifinalen i Europa-Cupen mot Zvezda

Fredag 11.april dro Byåsen til Russland med mål om avansement i Europa-Cupen.

Les mer

Til forsiden

Logg inn