Bodø
Bækkelaget
Drammen
Elverum
FyllingenBergen
Halden Topphåndball
Haslum
Lillestrøm Topphåndball
Nøtterøy Håndball Elite
Runar Sandefjord
Stord HK
ØIF Arendal
Byåsen
Fredrikstad
Glassverket
HK Halden
Larvik HK
Nordstrand
Oppsal
Skrim Kongsberg
Stabæk
Storhamar
Tertnes
Vipers

Byåsen

Norsk Topphåndball

Styret

Klubbstyret

Leder

Tore Bull Hedel
tore.bull.hedel@smn.no
Mobil nr. 911 15 991

Nestleder

 

Marit Lægdheim Moe
marit.moe@lindorff.com
Mobil nr.954 182 25
Fokusområde: Sport

Styremedlem

Gry Mette Fossland
gry@spenst.no
Mobil nr. 900 703 29
Fokusområde: Marked

Styremedlem

Anne Marit Håbjørg
anne.marit.habjorg@vogtwiig.no
Mobil nr. 926 091 11
Fokusområde: Arrangement

Styremedlem

Andreas D. Frøseth
andreasdf@gmail.com
Mobil nr. 416 903 01
Fokusområde: Økonomi

Styremedlem

Sven Tore Jacobsen
team-klm@einride.no
Mobil nr. 905 305 12
Fokusområde: Sport

 Styremedlem

Tor Osvald Lund
heimdal@rema.no
Mobil nr. 922 488 06
Fokusområde: Marked

Varamedlem

Geir Helbostad
geir.helbostad@politiet.no
Mobil nr. 418 46 101
Fokusområde: Sport

 

Kontrollkomité

Leder
Arne Øwre Johnsen
arne@owre-johnsen.no
Mobil nr. 905 60 062
Medlem
Terje Lium
terje.lium@adnor.no
Mobil nr. 928 06 256
Medlem
Arne Johansen
arne.johansen@allrevisjon.no
Mobil nr: 930 12 603
Varamedlem
Oddvar Arne Aardahl

Valgkomité

Leder
Frode Størdal
frode.stordal@aeo.no
Mobil nr. 926 06 148
Medlem
Jorunn Helbostad
jorun.helbostad@medisin.ntnu.no
Mobil nr. 930 32 547
Medlem
Harald Pedersen
harald.pedersen@rbk.no
Mobil nr. 959 05 135
Varamedlem
Endre Storholt
endre@nordic-arena.no
Mobil nr. 915 93 916

Publisert Jun 2010

Fra forsiden:

Spillerprofil: Emilie Hegh Arntzen

Draktnummer 18 - Bakspiller

Les mer

Serbisk motstand i 8-delsfinalen

Byåsen møter WHC Radnicki Kragujevac

Les mer

Spillerprofil: Vera Bekken

Draktnummer 11 - Bakspiller

Les mer

Klare for finalerundene i Europa-Cup

Etter seier i returoppgjøret mot Mecalia Atletico Guardes

Les mer

Til forsiden

Logg inn